Упаковка Дой пак

Пакети дой-пак – це один з видів гнучкої упаковки, характерною рисою якого є можливість «стояти» за рахунок спеціального дна. Цей вид пакетів став дуже популярним в країнах Європи. Він використовується для упаковки різних товарів: від харчової продукції до металевих виробів (болтів, шурупів і т.д). Сьогодні, пакети дой-пак користуються попитом і в Україні, при чому їх якість анітрохи не поступається європейським аналогам, а ціна в рази дешевше.

Перевага дой-паків

Дой-паки виготовляються з багатошарових полімерних плівок. Склад плівок підбирається виходячи із завдань. Основним універсальним складом є ламінат PP / PE (поліпропілен + поліетилен) або PET / PP / PE (поліетилентерефталат + поліпропілен + поліетилен). PET додається для нанесення флексогафской друку, PP є основним матеріалом, а PE – матеріалом, що забезпечує склеювання швів. Дой-паки з таким складом мають гарну міцність і твердість.

 

Основні переваги:

  • Можливість «стояти» відмінно виділяє продукцію серед конкурентних пропозицій
  • Невелика вага і розмір, що дозволяє скоротити витрати на транспортування і зберігання продукції
  • Сучасний, привабливий зовнішній вигляд
  • Легке нанесення друку
  • Невелика вартість

Дой-паки поступово витисняють жорстку пластикову і бляшану тару. Цю тенденцію можна простежити в сфері побутової та автохімії, де використання дой-паків обумовлено з значним зниженням витрат на упаковку і транспортування продукції.

Пакети дой-пак можуть бути оснащені додатковими опціями серед яких: насічка, еврослот, замок zip-lock, самоклеящаяся етикетка або друк.

Насічка додається для зручного і простого відкриття пакета. Підходить для будь-якої продукції.

Еврослот застосовується, коли пакет необхідно підвісити на полицях магазину. Це наскрізний отвір угорі пакета в формі мексиканської капелюшки «сомбреро».

Дой-пак з замком zip-lock робить пакет багаторазовим. Замок щільно закривається, вміст пакета не піддається впливу зовнішнього середовища.

Етикетка та друк носять інформативний характер (вказівка інформації про товар, виробника і т.д).

Пакети дой-пак стрімко набирають популярність в Україні. Це обумовлено невеликою ціною пакета, зручністю при транспортуванні і складуванні, унікальним зовнішнім виглядом і сучасним дизайном. Дой-паки – універсальна упаковка, відповідна для продукції будь-якої сфери діяльності.

Наша компанія виробляє пакети дой-пак різних розмірів, під будь-яку продукцію з можливістю установки додаткових опцій. Детальніше ознайомитися можна в каталозі.