У європейських країнах, перше про що згадує рядовий споживач, коли мова йде про дой-паки – сухі сніданки або гранола. Пакети дой-пак для сухих сніданків неймовірно популярні для упаковки гранола і на те є безліч причин.

Більшість іноземних брендів, які виробляють популярні сухі сніданки вибирають пакет дой-пак, тому що ця упаковка легка, зручна у використанні, не займає багато місця при транспортуванні, споживач може запросто взяти гранола в дой-паку з собою на роботу мул в поїздку. Звичайно ж варто згадати, що сухий сніданок в дой-паку виглядає привабливо на полицях магазинів.

Дой-пак для сухих завтарков – збільшимо термін зберігання

Серйозний питанням при упаковці сухих сніданків в дой-пак є термін придатності. Кожен споживач при покупці продукції розраховує отримати кращу якість і максимальну цінність для себе, куди можна віднести і термін придатності. Адже клієнт повинен бути впевнений, що купує свіжий продукт, який він зможе вживати протягом деякого часу.

Більш того виробники сухих сніданків дбають про те, що б їх продукція залишалася незмінною протягом певного часу: зберігала свою свіжість, смак. Сухі сніданки так само бувають різні. Деякі суміші м’які і вологі, деякі підсмажені і печені в духовці. Всі ці властивості впливають на термін придатності, одні сухі суміші будуть зберігати свою свіжість довше, ніж інші.

В незалежності від розмірів, форми і смакових якостей, загроза номер один – повітря. Продукти на які впливає повітря неминуче стають не свіжими, втрачають свої смакові якості. Що б не допустити цього, виробники упаковки повинні дотримуватися всі стандарти якості, використовувати якісні матеріали і правильно налаштувати лінію виробництва пакетів.

Популярною упаковкою для сухих сніданків є дой-пак прозорий. Він міцний, в міру жорсткий, герметичний (не пропускає повітря, вологу), до того ж відмінно демонструє продукцію. Застібка zip дозволяє щільно закривати пакет, що дозволяє продовжити термін зберігання продукту.

Дой-пак для сухих сніданків: в чому переваги?

  • невелика вага
  • невелика вартість
  • надійний захист від зовнішніх факторів
  • свіжий, привабливий зовнішній вигляд
  • багаторазове використання
  • зручна фасовка (125 г, 250 г, 500 г, 1 кг)

Ми виготовляємо якісні прозорі дой-паки для упаковки сипучих харчових продуктів за доступними цінами. Є можливість купити дой-паки зі складу стандартних розмірів або замовити пакети індивідуальних розмірів.