Гнучка рулонна упаковка

Гибкая-рулонная-упаковка

Упаковка гнучка рулонна – це особливий вид упаковки, що дозволяє вирішити відразу кілька головних речей: надійно упакувати продукцію, захистити її від зовнішнього впливу і вигідно презентувати свій товар серед конкурентних пропозицій. Рулонний упаковка застосовується повсюдно. Головною сферою є харчова промисловість, де її застосування немає меж. Упаковка використовується при фасуванні будь-яких харчових сипучих продуктів (крупи, спеції, бакалія і т.д).

Правильно підібраний склад плівки під конкретну продукцію з нанесенням барвистою друку забезпечать увагу і довіру споживачів.

Рулонний упаковка використовується харчовими підприємствами, в арсеналі яких присутні спеціалізовані фасувальні лінії або компаніями-фасувальниками, які пропонують послуги з фасування продукції дрібними партіями.

ТОВ «ТДВ» налагодило виробництво гнучкої рулонної упаковки в Україні згідно з усіма міжнародними стандартами. При організації виробничих приміщень і налагодженні бізнес-процесів ми враховували досвід зарубіжних колег і дотримувалися їх рекомендацій. У зв’язці з висококваліфікованим кадровим складом все це відкриває для нас можливість виготовляти високоякісну продукцію в короткі терміни за прийнятною вартістю.

Виготовлення рулонної плівки складається з декількох етапів. Перший етап – багатошарові плівки. Україна в цьому плані тільки на початку свого шляху, на відміну від європейських країн, де багатошарові склади використовуються для будь-яких продуктів, навіть якщо не потрібно бар’єрні шари.

Другий етап – нанесення друку. Упаковка також може складатися з одного шару плівки з нанесеною печаткою.

ми:

  • Виготовляємо багатошарову рулонну упаковку різних складів;
  • Наносимо барвисту флекспочеть до 8 кольорів;
  • Надаємо послуги ламінування плівок.

Найбільш популярні склади:

Двошарові плівки

PET/PE

– двошаровий плівка, що складається з ПЕТу і поліетилену. Універсальна плівка, яка підходить для упаковки як харчових, так і нехарчових продуктів. Жорстка, міцна, володіє бар’єрними властивостями (не пропускає вологу, повітря). Шар ПЕТ відмінно підходить для нанесення друку.

BOPP/BOPP

– плівка складається з двох шарів поліпропілену. Такий склад стійкий до проколів і пошкоджень. Застосовується для фасування бакалійної продукції.

BOPP/PE

– складається з поліпропілену і поліетилену. Цей склад забезпечує високу жорсткість і міцність, захист від зовнішнього середовища. Підходить для друку.

мет. PET/PE

– двошаровий плівка, в складі якої використовується металізований пет. Така плівка володіє підвищеними бар’єрними властивостями (не пропускає, вологу, повітря, ультрафіолетові промені).

BOPP/PP

– подвійний поліпропілен в складі. Використовується для упаковки харчових сипучих продуктів.

Тришарові плівки

PET/Al/PE

– тришарова плівка з шаром алюмінієвої фольги в середині. У тій плівки найвищі бар’єрні властивості. Вона може так само застосуються при фасуванні продукції гарячого розливу, де застосовується пастеризація.

KRAFT/met.PET/PE

– cкладється з крафт паперу, металізованої плівки і поліетилену для спайки швів. Металізований шар підвищує бар’єрні властивості і захищає продукцію від впливу зовнішнього середовища.

В асортименті нашої компанії є різна гнучка рулонна. Ціна залежить від складу плівки, наявності печатки і тиражів. Для докладної інформації зв’яжіться з контактними номерами. Ми готові реалізувати будь-які Ваші ідеї.