ТОВ ТПІ – виробництво гнучкої упаковки ТОВ ТПІ (Текстиль-Пром-Інвест) була заснована в 2006 році і з тих пір стабільно розвивається на ринку України та СНД з різних напрямків полімерної промисловості. Компанія постійно розширюється і шукає нові перспективи і можливості.

На сьогоднішній день, головним напрямком ТДВ є виробництво гнучкої упаковки в Україні з багатошарових бар’єрних плівок. Ми пропонуємо пакувальні рішення для компаній різних видів діяльності: харчова промисловість, текстильна, хімічна і т.д. З основними напрямками діяльності можна ознайомитися в каталозі.

Наша головна мета – надати українським і зарубіжним виробникам сучасні якісні пакувальні рішення. Головним для компанії є якість. Ми віримо, що якісні упаковка – це запорука Вашого успіху в продажах.

У виробничому арсеналі компанії ТПІ міститься сучасне обладнання для виробництва упаковки: пакетне обладнання, порезчик, ламінатор, 8 кольорова флексографічний друкарська машина, яка дозволяє виготовляти великі тиражі в короткі терміни. Налагоджений виробничий процес дозволяє робити якісні упаковку з багатошарових плівок за доступною ціною для українського ринку і для зарубіжних країн.

Наші напрямки:

Дой-пак;
Трьохшовні плоскі пакети;
Рулонний плівка з печаткою;
Флексодрук (8 кольорів);
Ламінація.
Нашими клієнтами є безліч виробників харчової продукції, виробники дрібної продукції, виробники одягу, аксесуарів, виробники метизів, виробники рибальських товарів і багато чого іншого.

Кожен клієнт для нас важливий і до кожного замовлення підходимо індивідуально. Ми готові виконати будь-які потреби в рамках своїх можливостей або запропонувати більш вигідні умови співпраці.

Ми дуже раді, що Ви відвідали наш сайт. Якщо Вам необхідна додаткова інформація скористайтеся меню або пошуком. Якщо у Вас виникли питання – зв’яжіться з нами і з радістю відповімо на них!