Упаковка для сухофруктів

Дой-пак для сухофруктов

Пакети дой-пак стрімко почали завойовувати увагу споживачів при купівлі товарів харчової та нехарчової промисловості завдяки своїм незаперечним перевагам і цікавого, неповторному зовнішньому вигляду, який добре виділяє продукт на одноманітних полицях сучасних магазинів.

   Пакети дой-пак для сухофруктів все частіше стали використовуватися вітчизняними виробниками адже вони дозволяють істотно скоротити витрати на транспортування, складування і зберігання продукції.
 
   Маленький питома вага дой-паку і технологія виробництва роблять цю упаковку економічно вигідніше, ніж пластикову, бляшану або скляну тару. У порівнянні з іншими полімерними видами упаковки, пакети дой-пак виграють за рахунок зовнішнього вигляду і зручності використання.
 
   Пакети дой-пак для сухофруктів можуть виробляються з різних композитних матеріалів. Сюди відносяться плівки PET / PE, крафт папір та металізовані плівки (фольга або PET).
 
   Таке поєднання матеріалів робить дой-пак міцним, гнучким, він добре тримає форму, захищає продукцію від впливу природних і механічних факторів. До того ж він відмінно справляється зі своєю головною функцією – при наповненні продукцією стоїть у вертикальному положенні. Ефект “стояння” дозволяє добре виділити товар серед іншої продукції і звернути увагу покупця.
 
   Упаковка дой-пак так само дозволяє раціонально розподілити місце на полицях магазину. Зовнішній вигляд дой-паку не залишиться непоміченим споживачем. Особливо в поєднанні з яскравою печаткою або етикеткою.
Пакети дой-пак для сухофруктів: переваги

До основних переваг упаковки дой-пак можна віднести наступне:

  • дозволяє скоротити витрати на транспортування і зберігання товару
  • звертає увагу споживачів
  • підходить для будь-якого не габаритних виду продукції
  • зручний у використанні (багаторазове користування)
  • міцний, захищає продукції від механічних і природних впливів.

Ми виготовляємо пакети дой-пак прості під запаювання або з додатковими опціями:

  • Замок zip-lock для багаторазового користування (дозволяє багаторазово відкривати і закривати пакет)
  • Просічка для зручного відкриття
  • Еврослот у вигляді “літачка” або “кружечка” для підвішування в магазинах
  • Ручка у вигляді овалу або 3 кіл під пальці для перенесення
  • Етикетка для інформування покупця про продукт

Пакети дой-пак для сухофруктів виготовляємо будь-яких розмірів. Мінімальне замовлення і вартість розраховується на підставі розмірів, наявності додаткових опцій.

Є стандартні розміри пакетів дой-пак. Вони виготовляються мінімальними накладами:

 

Bez-imeni

 

 

 

 

 

 

Купити пакети дой-пак в Харкові можна звернувшись за контактними номерами або ж відправивши заявку. Для прорахунку зв’яжіться з нами зручним способом і наш менеджер зв’яжеться з вами незабаром для уточнення всіх деталей.

Замовити упаковку, зробити прорахунок, додаткова інформація: +38 096 800 00 08, +38 063 939 13 08