Пакети дой-пак

Пакеты дой-пак

Пакети дой-пак – це особливий вид гнучкої упаковки, який виготовляється з полімерних матеріалів, головною відмітною особливістю якого є наявність вставного дна, яке при наповненні пакета дозволяє йому стояти. Дой-пак набирає стрімку популярність в Україні і в світі, витісняючи жорстку скляну, алюмінієву і пластикову тару. На відміну від останніх пакети дой-пак купити набагато вигідніше, вони в рази економічніше і зручніше в транспортування (не б’ються) і зберіганні, адже вони не займають багато місця.

Такий пакет був вперше зробленний в далекому 1963 році, на території нашої країни він стає популярним тільки зараз. Таким чином, пакети дой-пак з zip-lock і без нього поступово витіснили звичайні алюмінієві, скляні та пластикові упаковки. Це не дивно, адже він набагато зручніше і економічніше, не пошкоджується при транспортуванні, не б’ється, не займає багато місця. Для виробників товарів дой-пак купити оптом стане прекрасним рішенням, адже у такий упаковки є безліч переваг.

Дой-паки виготовляються з полімерних багатошарових плівок. У виробництві використовується ламіновану плівку, PET / PE для прозорих дой-паків, а так само крафт папір для крафт дой-паку. Подібні склади пакетів роблять їх жорсткими і міцними, вони надійно захищають продукцію від впливу зовнішніх факторів.

Пакети дой-пак застосовуються для упаковки різної продукції: харчові продукти, сухі сипучі продукти, дрібні вироби, рідкі харчові вироби, рідкі і сипучі хімічні вироби (побутова хімія) та інших. Упаковка дой-пак відмінно справляється з усіма видами продукції, замінивши собою жорстку тару. Технологія виробництва дой-паків безперервно удосконалюється, що дозволяє виготовляти упаковку будь-яких форм і розмірів, під будь-яку продукцію.

Як можна ще використовувати пакети дой-пак? Україна і багато європейських країн застосовують ці пакети навіть в для упаковки сухпайка для армії. Упаковка зручна в багаторазовому використанні і не займає багато місця.

Молоді українські бренди вибирають пакет дой-пак. Ціна на нього не висока і повністю виправдовує себе на ділі. Така упаковка – впевнений крок у просуванні нового товару.

Де популярні пакети дой-пак? Харків займає одне з основних місць по використанню такої упаковки. Більше тільки в Києві. В цілому проглядається тенденція до зростання.

Ми вигтотовляємо

Пакети дой-пак: переваги

 • Сучасний зовнішній вигляд, що привертає увагу споживача
 • економія коштів на транспортування і зберігання (не займає багато місця)
 • не б’ється, не ламається як жорстка тара
 • надійно захищає виріб від зовнішнього середовища
 • простота використання
 • можливість багаторазового використання пакета

Наше обладнання дозволяє виготовляти повністю готові пакети дой-пак будь-яких розмірів і форм з можливістю установки додаткових опцій:

 • перфорація – для зручного розкриття
 • замок zip-lock – для багаторазового відкриття і закриття
 • европодвесом у вигляді «літачка» або «кружечка» – для підвішування на прилавках
 • ручка у вигляді овалу або 3 кіл під пальці – для зручного перенесення
 • кольорова етикетка
 • друк (8 кольорів)
  Ми виготовляємо пакети дой-пак під замовлення будь-яких розмірів і складів. Вартість і мінімальна партія розраховуються індивідуально оскільки залежать від розмірів пакета, товщини, матеріалу і кількості.

Так само є можливість купити пакети дой-пак оптом зі складу стандартних розмірів. Вони виготовляються мінімальними накладами – від 500 шт.

Якщо Вам необхідна дой-пак упаковка, купити її можна на нашому офіційному сайті, зв’язавшись з нами за контактними номерами або поштою.

Стандартні розміри пакетів дой-пак (мм):

Bez-imeni