Дой-пак з друком

Дой-пак с печатью

Як виділитися серед конкурентів – дой-пак з друком – сучасне і ефективне пакувальне рішення. Зручна форма, простота використання, надійність пакета в поєднанні з барвисти друком – запорука успіху в продажах товару і просуванні бренду. Дой-пак з друком давно користується широкою популярністю в Європі для упаковки різної харчової продукції (від цукерок до тертого сиру), текстильної (шкарпетки, нижню білизну, майки), побутової хімії (порошки, миючі засоби) і багато чого іншого. Популярність дой-паку в Україні стабільно зростає, він приходить на заміну безлічі інших видів упаковки: коробки, банки, пляшки і т.д.

Пакети дой-пак з друком – великий поштовх у розвитку кожного бренду. Як всім відомо, товар, в першу чергу, продає упаковка, а не вміст. Від упаковки залежать продажу. Дой-пак кольоровий дозволяє унікально виділити продукт серед конкурентів, звернути на себе увагу споживача, “зачепити” його. До того ж пакет дой-пак зручний в повсякденному використанні, надійно захищає продукцію від зовнішнього середовища.

Дой-пак виготовляється з ламінованої плівки різних складів, які залежать від необхідних властивостей.

Склади плівок:

  • PET / PE (міцний, якісний матеріал)
  • PET / PET met./PE (пакет з металізованним шаром для підвищеного захисту)
  • PET / Al.foil / PE (високі бар’єрні властивості)
  • Kraft / PE (дой-пак з крафт паперу)
  • Kraft / Pet. met./PE (крафт дой-пак з металізованим шаром)

Різні склади дой-пак з друком, ціна якого залежить від обраних шарів і складності виготовлення виконає свою роль на 100%: підвищить впізнаваність, захистить продукцію.

Друк на пакетах:

Друк наносітя флексографічним способом, повнокольоровий 8 кольорів. Купити дой-пак з друком в Харкові можна звернувшись в компанію “ТПІ”. Менеджер зробить прорахунок по Вашому дизайну і розміру пакета в короткі терміни.

Флексопечать-дой-пак

При виробництві пакети дой-пак з друком можуть оснащуватися додатковими опціями:

  • замком zip (багаторазове відкриття і закриття);
  • зрізками по лінії запаювання для розкриття пакета;
  • европодвесом у вигляді літачка або гуртка для підвішування на вітринах;
  • ручкою під долоню для зручного перенесення.

Мінімальні тиражі на виготовлення пакетів дой-пак з нанесенням флексографічного друку обговорюються індивідуально, тому що залежать від безлічі факторів. Вартість прораховується на основі конкретних розмірів, кількості квітів для друку, складності дизайну. Ціна так само залежить від кількості, чим більше кількості, тим нижче вартість одного пакета.

Упаковка важлива так само, як і продукт. Іноді навіть важливіша. (Джек Траут)

Ми готові втілити в життя будь-яку Вашу ідею. Разом ми зможемо створити по істині цікавий і якісний продукт для кінцевого споживача і задовольнити його потреби.

Якщо є питання або хочете зробити замовлення, телефонуйте: 096-800-00-08, 063-939-13-08.