Металізований дой-пак

аыа

Упакувати продукцію і продовжити терміни зберігання допоможе металізований дой-пак. Зовнішній вигляд у поєднанні з характеристиками роблять цей пакет популярним серед проізовдітелей харчової продукції. Блискучий металевий колір зверне на себе увагу найдосвідченіших споживачів. До того ж, металізований шар виступає серйозним бар’єром між продукцією і зовнішнім середовищем. В результаті металізований пакет – це надійний захист продукції, унікальний зовнішній вигляд, відмінне пакувальне рішення.

Значна кількість виробників харчових продуктів в Європі вибирає пакет металізований (дой-пак). Україна підхопила тенденцію і вже сьогодні все частіше можна спостерігати таку упаковку на вітчизняних вітринах. Уподобання металізованому пакету віддаються виходячи з його головних переваг:

 • Високі бар’єрні властивості, що дозволяють значно продовжити терміни зберігання продукції і захистити її від впливу зовнішніх факторів;
 • «Чіпляє» зовнішній вигляд, який припаде до смаку споживачеві;
 • Зручне використання, дой-пак не займає багато місця, його можна використовувати багато разів;
 • Не висока вартість і простота виготовлення, в порівнянні з іншими видами упаковки.
  Металізований дой-пак виготовляється з плівки PET / PE (металізований ПЕТ і поліетилен). Цей склад міцний, надійний, має міцні шви. Металізація забезпечує надійний захист.

Ми оптимізували виробництво згідно з усіма стандартами, тому можемо виготовити металізований дой-пак недорого. Розміри можуть бути будь-які. Вартість і тираж розраховується індивідуально.

Кожен пакет може оснащуватися додатковими опціями:

 • Европодвесом (гурток, літачок);
 • Замок zip-lock
 • Підрізка для розтину;
 • Ручка для перенесення;
 • Повнокольорова етикетка.

В асортименті нашої компанії є металізовані дой-паки стандартних розмірів, які виготовляються мінімальними накладами – від 500 шт.

Альтернативою дой-паки є плоский металізований пакет. Він має ті ж перевагами, що і дой-пак, за винятком можливості «стояти»

Додаткову інформацію або консультацію можна отримати зв’язавшись з менеджером за контактними номерами або поштою.

Bez-imeni

Так само пропонуємо крафт дой-пак і прозорий дой-пак для упаковки Вашої продукції.

Замовити упаковку, зробити прорахунок, додаткова інформація: +38 096 800 00 08, +38 063 939 13 08