Плоскі металізовані пакети

32c98987-4bd6-4e98-83ff-723f2260a7e4

Отримання прибутку – завдання непросте. Для її вирішення, використовуються сучасні технології та прийоми, які відкривають підприємцям широкі можливості. Адже, для того, щоб продати товар, він повинен бути не тільки корисним, але в першу чергу – зовні привабливим.

Приваблива і якісна упаковка – це основа будь-якого маркетингу

Сучасний плоский металізований пакет – це пакет, який виготовляється з якісних багатошарових плівок – мет.PET / PE.
Такі пакети прекрасно захищають упакований товар від впливу навколишнього середовища, його бар’єрні властивості забезпечують світло- і влагонепроницаемость, а також прекрасну антистатичність. Такі пакети забезпечую тривале зберігання будь-якої харчової продукції, а так само привабливий зовнішній вигляд.

На сайті компанії «ТДВ» Ви зможете придбати плоскі металізовані пакети за доступною ціною. Вони виготовляються будь-яких розмірів під замовлення. Пакети можуть оснащуватися додатковими опціями у вигляді:

  • Замку zip;
  • Еврослот у вигляді кружечка або літачка;
  • Підрізка для відкритя ;
  • Нижнє завантаження;
  • Ручка для перенесення;
  • Барвиста етикетка;
  • Повноцінний друк.

Сфера використання

Плоскі металізовані пакети найчастіше використовуються в кондитерській і харчовій промисловості. Крім цього, їх можна використовувати в якості подарункової упаковки .. Металізовані вироби успішно застосовуються в упаковці дрібних деталей, дитячих іграшок, харчової продукції (овочі, фрукти, риба, м’ясо, делікатеси), хімічної продукції, молочних продуктів, текстильної продукції.

Для того, щоб купити плоский металізований пакет (Харків), телефонуйте за контактним номером телефону, вказаним на сайті. Представник компанії розповість про умови виготовлення, оплати і доставки, відповість на всі Ваші запитання.