Упаковка для одягу

Упаковка для одягу грає важливу роль в презентації товару. Правильно підібрана упаковка викликає міцну довіру з боку споживачів, адже вони розуміють, що виробник дбає про їхній комфорт. Упаковка для одягу зручна для використання споживачем, а так само містить основну інформацію про характеристики. До того ж упаковка повинна полегшувати виробнику процес транспортування і зберігання товарної продукції.

Сьогодні на ринку легкої продукції хорошим попитом користуються пакети для одягу, які можуть бути абсолютно різних форм і розмірів, використовуватися під будь-який вид товару. Популярні пакети для одягу – це трьохшовні пакети і пакети дой-пак. У чому ж їх переваги?

Трьохшовні пакети складаються з 2 бічних швів і одного нижнього. Виготовляються з ламінованої плівки PP / PE. Пакет виходить міцним, жорстким, захищена від впливу зовнішнього середовища.

Пакет дой-пак – це пакет із вставним дном, яке дозволяє пакету презентабельно стояти (на приклад на полиці магазину). Він складається з PP / PE плівки, має гарну міцність і твердість. Матеріал добре підходить під друк.

Упаковка для одягу: дой-пак або трьохшовні?

Обидва види пакетів відмінно виконують свої функції і дозволяють виділити свій товар серед маси схожих пропозицій. Різниця між ними тільки в формах і тут все залежить від побажань і потреб замовника.

Переваги трьохшовних і дой-пак пакетів:

  • зручний для использвания
  • унікальний вид, що приковує увагу споживача
  • зручний в транспортуванні, так як не займає багато місця
  • надійний захист від зовнішнього середовища
  • доступна ціна

Наша компанія займається виготовленням дой-паків і трьохшовних пакетів для пакування одягу. Ми виготовляємо пакети як і прості під запаювання, так і з оснащенням додатковими опціями:

  • Просічка для зручності розтину
  • Замок zip-lock для багаторазового розтину
  • Еврослот для підвішування
  • Етикетка для інформування споживача

 

 

 

 

 

 

Виробляємо пакети будь-яких розмірів і будь-якої товщини. Терміни – до 10 днів. Мінімальне замовлення і вартість розраховується в індивідуальному порядку, так як залежить від розмірів, товщини і кількості.

Дой-пак схема

 

Для визначення необхідного розміру пакета, вказуйте значення згідно зі схемою:
А – загальна ширина пакета (мм або см)
Б – загальна висота пакета (мм або см)
В – висота робочої області (мм або см)
Г – висота дна (мм або см)
Д – висота верхівки (мм або см)

 

 

 

 

 

 

 

Якщо вас цікавить упаковка для одягу, зв’яжіться з нами і ми разом підберемо найбільш прийнятний варіант. Так само ви можете залишити заявку, якщо вже точно визначилися, що вам необхідно. Тоді наші менеджери зроблять прорахунок і зв’яжуться з вами найближчим часом.

Дізнатися ціну


Доп. опции
ПросечкаЕврослотЗамок zip-lockЭтикетка