Упаковка для чаю

Упаковка для чаю – останій обов’язковий етап підготовки чаю. Упаковка чаю грає головну роль в продажах – вона повинна ефективно привертати увагу клієнтів, при цьому бути якісною і багаторазової, адже чай є сипучим продуктом і споживається не за один раз.

Головною сучасною тенденцією в області упаковки для чаю є пакети дой-пак. Дой-пак для чаю – це якісна многорозовая упаковка, яка здатна ефективно продемонструвати товар на полицях магазинів.

Упаковка дой-пак – це вид пакета, виготовленого з полімерної плівки (ламінат PP / PE / PET), головною відмінною рисою якого є здатність “стояти” вертикально при наполненіі. Можливість стояти виділяє цей пакет серед маси інших, а його невеликі розміри дозволяє зручно зберігати і перевозити продукцію. Товар надійно захищений від впливу зовнішнього середовища завдяки властивостям кожного шару. Пакети дой-пак зручні для розфасовки чаю по вазі: 50, 150, 250, 500 г і т.д.

 Упаковка для чаю у вигляді дой-пак: переваги

Дой-паки мають ряд переваг перед стандартними видами упаковки серед яких:

  • сучасний зовнішній вигляд
  • невеликий розмір і вага
  • зручне зберігання і транспортування продукції
  • захист від зовнішнього середовища
  • можливість багаторазового використання
  • можливість фасування різними обсягами

Ми виготовляємо дой-паки для чаю будь-яких розмірів і різної товщини. При виготовленні пакети можуть оснащуватися додатковими опціями: перфорація, еврослот, замок zip-lock, етикетка.

Упаковка для специй

 

 

 

 

 

 

 

Мінімальне замовлення та вартість пакета розраховуються індивідуально, так як залежать від розмірів готового пакета, товщини, наявності доп. опцій.

Так само ми надаємо можливість купити дой-пак в Харкові зі складу, де є кілька видів пакетів стандартних розмірів в залежності від необхідної кількості фасування (50, 150, 250 г і т.д.).

Дой-пак схема

 

Для визначення необхідного розміру пакета, вказуйте значення згідно зі схемою:
А – загальна ширина пакета (мм або см)
Б – загальна висота пакета (мм або см)
В – висота робочої області (мм або см)
Г – висота дна (мм або см)
Д – висота верхівки (мм або см)

 

 

 

 

Для прорахунку вартості або для замовлення необхідно зв’язатися з нами за контактними номерами або залишити заявку.

Оставить заявку


Доп. опции
ПросечкаЕврослотЗамок zip-lockЭтикетка