Упаковка для спецій

Якісна упаковка для спецій покликана не тільки захистити продукт від зовнішнього середовища, а й виступити в ролі “продавця” на полицях магазинів серед сотні схожих пропозицій. До того ж упаковка для спецій повинна бути зручна в побуті при приготуванні їжі і звичайно ж повинна бути багаторазовою. Краще за всіх з такими завданнями можуть впоратися пакети дой-пак і трьохшовні пакети.

 

Упаковка для спецій: дой-пак або трьохшовні пакети?

Дой-пак для спецій стрімко набирає популярність в Україні. Його головна особливість – можливість “стояти” в наповненому вигляді – виділяє продукт серед конкурентів. Він займає багато місця і зручний в зберіганні. Дой-паки виробляються з полімерної плівки (ламінат поліпіропілена і поліетилену). Такий склад робить упаковку міцною, здатною захистити вміст від впливу зовнішнього середовища (волога, повітря).

Трьохшовні пакети для спецій широко распртранени при фасуванні спецій. Вони прості у виробництві, економічні. Відрізняються від дой-паків тільки тим, що не вміють “стояти”, тобто у них відсутня дно. Трьохшовні пакети виготовляються з полімерної плівки (поліпропілен і поліетилен).

Дой-паки і трьохшовні пакети мають ряд переваг:

  • унікальний, сучасний вигляд
  • захист продукту від зовнішнього середовища
  • невелика вартість
  • зручність використання

ТОВ ТДВ виготовляє упаковку для спецій (дой-пак або трьохшовні пакет) різних розмірів будь-якої товщини. Готові пакети можуть бути доповнені:

  • просічкою для зручного розкриття
  • єврослотом для підвішування в магазинах
  • замком zip-lock для багаторазового використання
  • етикеткою для інформування споживача
    Упаковка для специй

 

 

 

 

 

Купити упаковку для спецій можна звернувшись до нас будь-яким доступним способом. Мінімальне замовлення та вартість залежать від розмірів, товщини, складу плівки і наявності доп. опцій.

Дой-пак схема

 

 

Для визначення необхідного розміру пакета, вказуйте значення згідно зі схемою:

А – загальна ширина пакета (мм або см)
Б – загальна висота пакета (мм або см)
В – висота робочої області (мм або см)
Г – висота дна (мм або см)
Д – висота верхівки (мм або см)

 

Оставить заявку на просчет


Доп. опции
ПросечкаЕврослотЗамок zip-lockЭтикетка