gamma

ТОВ ТПІ налагодило виробництво упаковки в Харкові, де ми використовуємо сучасне обладнання кращих виробників з усього світу. У виробництві упаковки задіяно безліч високоякісного обладнання, яке дозволяє виготовляти пакети в повний цикл: від виготовлення плівки до флексографічного друку. Повний цикл виробництва упаковки дозволяє нам контролювати виготовлення продукції на кожному етапі., Що гарантує високу якість готового продукту – упаковки.

Ми гарантуємо високу якість і швидкі терміни виготовлення. Для цього ми максимально ефективно налагодили процес виробництва упаковки та обслуговування обладнання. Стабільність і якість готової продукції – те, чим ми можемо пишатися.

Наша виробнича команда складається з висококваліфікованих кадрів з великим досвідом роботи в сфері пакувальної промисловості. Ми перейняли досвід західних партнерів і використовуємо системний підхід до виробництва упаковки, що дозволяє нам мінімізувати час виготовлення, а так само остаточну вартість.

Якісна упаковка – це не побажання, це необхідність!

У нашій компанії найвищої виробничої цінністю є якість. Якість готової продукції, якість обслуговування – це те, на чому грунтується наша компанія. Ми роками налагоджували всі бізнес процеси і виробничі механізми, що б підвищити ефективність співпраці.

Кожен наш клієнт – наш партнер. Ми будуємо довірчі відносини, співпрацюючи в багатьох галузях і сферах діяльності з безліччю компаній по Україні. Ми вважаємо, що ефективна робота полягає в стосунках. Ми завжди раді піти на зустріч своїм партнерам, обговорити деталі або нові ідеї, дати поради чи проконсультувати по необхідності. Адже у наших компаній є щось спільне – рядовий український споживач, заради якого ми всі разом працюємо.

Контроль якості продукції відбувається на всіх виробничих етапах. Для цього у нас є висококваліфіковані кадри і технічні інструменти, що дозволяють нам ефективно оцінювати якість виробів. Налагоджений процес оцінки якості дозволяє виготовляти пакети дой-пак, вакуумні пакети і трьохшовні пакети згідно з міжнародними вимогами.

Details of a packaging machine for rolls, serviettes and handkerchiefs.